Кошик
3410 відгуків
Ми працюємо! Відправляємо Новою Поштою та Укр Поштою!
+380 (98) 327-97-13
+380 (95) 134-98-97
+380 (96) 894-71-21
Люстры Ok

Сходові світильники

Шукаєте свіжі рішення для оформлення сходи? А ви замислювалися про підсвічуванні? З її допомогою навіть самі непоказні ступені перетворюються в оригінальні інтер'єрні рішення. Але і не це головне. З належним освітленням ваша сходи стане більш безпечною і комфортною для пересування в темний час доби. Ви зможете спокійно спускатися в підвал будинку, або підніматися на горище без страху спіткнутися. Крім того, сходові світильники можуть бути використані і в облаштуванні комерційних об'єктів, наприклад, для підсвічування ступенів в кінозалі кінотеатру або ж сходових клітин в бізнес-центрі.
Сходові світильники

Найчастіше для підсвічування сходів використовуються світлодіодні, галогенові, а також неонові світильники.  

Світлодіодне підсвічування забезпечує досить яскраве рівномірне освітлення, практичні не нагрівається, компактна. Світлодіодна led-підсвічування також може бути зроблена у вигляді діодні стрічки, що обрамляє сходи і поручні.

Неонові світильники забезпечують красиве м'яке світіння, а їх відмітною рисою є відсутність тіней. 

Галогенні лампи також забезпечують рівномірне освітлення, однак варто враховувати, що вони мають властивість нагріватися – тому виключіть їх стикання з елементами конструкції сходів. У той же час, вони більш яскраві порівняно з неоновими. 

Для організації освітлення сходів використовуються підлогові або настінні світильники точкові. Якщо перші розміщуються під сходами і виконують в основному декоративну функцію, підкреслюючи архітектурне рішення простору, то вбудовані в стіну, заховані в алюмінієвий корпус, виконують свою пряму функцію – створення додаткового освітлення простору. 

Здійснювати управління освітленням сходових можна як в автоматичному, так і ручному режимі.

Перший варіант значно спрощує ваше життя, так як схема освітлення може працювати за заданим користувачем параметри. Автоматизувати сходове освітлення можна за допомогою датчиків руху, що включаються при появі людини,  таймерів часу, датчиків навантаження а також спеціальних звукових датчиків, які реагують, приміром, на бавовна в долоні. Подібним чином може бути організована динамічна інтерактивна підсвічування сходів.

Отметим, что обустроить свет на лестнице вы можете не только с помощью традиционной домашней электросети с напряжением в 220 В, но и с помощью беспроводной системы. Последняя представляет собой датчики движения и светильники, управляемые с помощью модуля на батарейках. Управление от электросети потребует больших затрат, так как для его монтажа понадобятся (кроме самих лампочек в корпусе) различные провода, трансформаторы, контроллеры, переключатели, блоки питания и реле. Кроме того, стоит позаботиться и о заземлении и том, как закрыть провода.

Чтобы подсветка перекликалась с дизайном помещения, также следует учесть материал, из которого изготовлены лестничные пролеты. Для подсветки дерева и стеклянных ступеней лучше всего подойдет теплый свет, а вот для камня, к примеру, гранита - холодный. Также следует учесть высоту и длину ступеней. 

Посмотрев фото ассортимента, вы легко можете сделать заказ онлайн и купить освещение для лестниц в доме и на улице по приемлемой цене только у нас, на сайте интернет-магазина «ЛюстрыОК». Доставляем товар быстро и качественно по всей Украине.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner