Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра LED 7813087 AB
Джерело світла: LED
Потужність: 28W
Температура світла: 4000К
Довжина провода (загальна): 3800мм
Довжина (на стелі): 1450мм
Висота (регулюється): 500мм (мін.) - 1100мм (макс.)
Матеріал підвісу: метал
Колір підвісу: бронзовий
Кріплення: стельове коло 100мм
Тип лампи: стельова
Джерело світла: LED
Потужність: 28W
Температура світла: 4000К
Довжина провода (загальна): 3800мм
Довжина (на стелі): 1450мм
Висота (регулюється): 500мм (мін.) - 1100мм (макс.)
Матеріал підвісу: метал
Колір підвісу: бронзовий
Кріплення: стельове коло 100мм
Тип лампи: стельова
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Тип светильника | Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Цвет корпуса | Бронза |
| Потужність, W | 28W |
| Розмір кріплення | 100 мм |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип крепежа | стельове коло |
- Цена: 2 485 ₴



