Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра LED 7813143-4 AB
Джерело світла: LED
Потужність: 56W
Температура світла: 4000К
Довжина (однієї гілки): 2500мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: бронзовий
Кріплення: металеве коло 120мм (3 шт.)
Тип лампи: стельова підвісна
Джерело світла: LED
Потужність: 56W
Температура світла: 4000К
Довжина (однієї гілки): 2500мм
Матеріал підвісу: метал
Колір: бронзовий
Кріплення: металеве коло 120мм (3 шт.)
Тип лампи: стельова підвісна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Тип светильника | Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Цвет корпуса | Бронза |
| Потужність, W | 56W |
| Розмір кріплення | 120 мм |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип крепежа | стельове коло |
- Цена: 4 828 ₴




