Лампа Led Едісона форма A60 VIOLUX 10W E27 3000К
-25%


68 ₴
51 ₴
- В наявності 13 од.
- Код: 831033
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська лампа в ретро-стилі для світильників Loft, Ретро гірлянд, для створення затишної атмосфери.
Технічні характеристики:
- Потужність: 10 Вт
- Колірна температура: 3000К
- Світловий потік: 1100 Lm
- Тип цоколя: E27
- Аналог лампи розжарення: 90 Вт
- Термін служби: 25.000 годин
Розмір:
- Довжина: 10.5 см
- Ширина: 6 см
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку.
Для замовлення та консультації телефонуйте до нашого відділу продажу
+38 (098) 327 97 13
+38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violux |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Кут свічення | 360 град. |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 90 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105 |
| Діаметр, мм | 60 |
| Матеріал | Скло |
| Термін служби, год: | 25 000 год |
| Тип | Філаментні лампи |
| Тип лампи | Світлодіодна LED Filament |
- Ціна: 51 ₴

