Дизайнерський світильник Бра світлодіодне у сріблі SY9607-CH

2 500 ₴
- В наявності
- Код: SY9607-CH
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра SY9607-CH
Основні характеристики:
- Потужність: 14 Вт
- Колір корпусу: хром
- Матеріал корпусу : Метал
- Тип кріплення: Планка
- Розсіювач: силікон
- Три режими освітлення (біле світло, тепле світло, біле-холодне світло)
Розмір:
- Від стіни на відстані: 8 см
- Ширина: 30 см
- Висота: 30 см
Переваги світлодіодної бра:
- Економія електроенергії вже з першого місяця використання.
- Простота в установці та складання.
- Регулювання температури світла (нейтральний-білий, теплий-білий, білий-холодний)
- Тривалий ресурс роботи понад 40 000 годин безперервної роботи
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!.
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!.
Для замовлення та консультації телефонуйте до наших менеджерів
тел: (098) 327-97-13
тел: (095) 134 98 97
тел: (096) 894-71-21
тел: +38 (098) 225-47-05 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 770 лм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 1500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 2 500 ₴





