Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
Розмір :
- Висота : 21.5 см
- Ширина : 8.5 см
- Час роботи: до 5 годин
- Потужність : 2W
- Зарядка: USB Type-С
- Матеріал корпусу : пластик
- Колір корпусу : чорний
- Гарантія : 6 місяців
- Тип управління: сенсорний
Керування світильником виконується за допомогою сенсорної кнопки на корпусі світильника та пульта:
- - Вмикання/вимикання світильника;
- - Зміна яскравості світильника (3 ступені);
- - Зміна кольору освітлення (теплий/холодний/білий);
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
📞 +38 (098) 327 97 13
📞 +38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип харчування | USB-порт, Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 395 ₴






