Настінне бра Бра в стилі арт деко LUMINARIA LUMIERA SQUARE 12W BLACK/CLEAR
-30%


775 ₴
545 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: LUMIERA SQUARE 12W BL/CL
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне Бра в стилі арт-деко LUMINARIA LUMIERA SQUARE 12W BLACK/CLEAR
Основні характеристики:
- Потужність: 12 Вт
- Колір корпусу: чорний
- Тип монтажу: планка
- Матеріал корпусу: метал
- Режими освітлення: теплий 3000К, нейтральний 4000К, холодний 6500К
Розмір
- Висота: 20 см
- Ширина: 9 см
- Довжина монтажної планки: 9 см
Переваги бра:
- Економія електроенергії вже з першого місяця використання.
- Простота в установці та складання.
- Регулювання температури світла (нейтральний-білий, теплий-білий, білий-холодний)
- Тривалий ресурс роботи понад 40 000 годин безперервної роботи
Гарантія по оригінальному гарантійному талону
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником
Оплата на пошті при отриманні, Або на розрахунковий рахунок ФОП по (IBAN) Приват-Банку
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
📞 +38 (098) 327 97 13
📞 +38 (095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Luminaria |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 1040 лм |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 375 г |
- Ціна: 545 ₴










