Світлодіодна настільна Led лампа 17232-1SN 10Вт
-36%


1 290 ₴
830 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: BL-T17232-1SN
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Колір — сатин
- Потужність лампи - 10 Вт , колір нейтральний 4000к
- Висота: 48 см
- Основа: 16 см
- Корпус - метал
- Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | F+Light |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір плафона | Срібний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Діаметр | 160 мм |
- Ціна: 830 ₴




