Бра світлодіодна Led 40 см чорний корпус (2045BK)

1 291 ₴
- В наявності
- Код: 2045BK
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінне світлодіодне бра 2045BK
Основні характеристики:
- Тип ламп: LED
- Колір:матове чорний
- Матеріал: Метал
- Ширина: 15 см
- Довжина: 40 см
- Висота від стіни:3.5 см
- Тип кріплення: На планку
- Режим освітлення:3 ( теплий , нейтральний ,холодний )
- Світлодіодна стрічка преміум-класу.
- Ідеально підійде під будь-який інтер'єр.
Відправляємо Новою Поштою або будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Оплата на пошті при отриманні або на банківську картку
Для замовлення та консультації телефонуйте в наш відділ продажу
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Чорний |
| Виробник | Art Light Gallery |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.5 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 400 мм |
- Ціна: 1 291 ₴







