Бра настінне світлодіодне B853 BK

979 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: B853 BK
+380 (98) 327-97-13
Відділ продажу
- +380 (95) 134-98-97Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне світлодіодне
Основні характеристики:
- Споживана потужність: 15W
- Режим включення: 3 (білий холодний, нейтральний білий, білий теплий)
- Розмір діаметр :28 см
- Тип кріплення: монтажна планка
- Колір корпусу: хром
Відправляємо Новою Поштою чи будь-яким зручним для вас перевізником!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!
Оплата на пошті при отриманні, Або на карту Приват-Банку!
Для замовлення і консультації телефонуйте нашому менеджерам
тел: (098) 327-97-13. тел:(095) 134 98 97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
- Ціна: 979 ₴






